kompleksowa obsługa firm produkcyjnych

 kompletacja oraz pełna logistyka dostaw

 utrzymywanie magazynów bezpieczeństwa

 obniżanie kosztów w planowaniu produkcji

           


 

elementów energoelektronicznych
i elektronicznych wyłącznie dla firm
produkcyjnych na podstawie bieżącego zapotrzebowania lub zamówień z

określonym harmonogramem dostaw

 

FIRMA

 

Naszą działalność formalnie rozpoczynaliśmy w dniu 24.02.2003 jednakże już w roku następnym po wewnętrznej reorganizacji firmy, a także przy okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej, co było dla naszej działalności nie bez znaczenia, nastąpiły istotne i bardzo korzystne dla nas zmiany w sposobie prowadzenia oraz zarządzania firmą. Niniejszym dzień 04.05.2004 stanowi dla naszej firmy przełomową datę, od której kontynuujemy naszą działalność na nowych warunkach. W wyniku dalszego intensywnego rozwoju pojawia się kolejna istotna data 01.09.2004 i od tego dnia zajmujemy nowe biuro oraz magazyn przy ul. Tarnogajskiej.

 

Niewątpliwie firma nasza jest nadal nową firmą na rynku dystrybutorów elementów elektronicznych, ale przez cały czas dynamicznie rozwijamy się i z każdym rokiem zdobywamy coraz większą liczbę stałych odbiorców oraz dostawców. Mamy więc nadzieję, że firma nasza obecnie postrzegana jest wyłącznie jako solidny i rzetelny dostawca, gdyż celem naszym jest dalszy rozwój oparty na zdobywanym doświadczeniu we współpracy z dotychczasowymi oraz nowymi kontrahentami.

 

 

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.wektor-electronics.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ